Aktuálně ze ZaHRAdy old

Hledáme lektora na kroužek: Hra na kytaru

Hledáme lektora, který má zkušenosti s prací s dětmi a dokáže se podělit o radost ze hry na kytaru. Bižší informace na  info@skolazahrada.cz nebo na tel:  +420 603 179 039

Poslední volná místa v našich kroužcích!!!

Poslední volná místa nabízíme jak dětem ze školy ZaHRAda, tak i veřejnosti. Flétnohraní, dramatický kroužek, rybaření, bojové umění, náboženství, vědecký kroužek, taneční, fotbálek a další Kdo by měl zájem se přihlásit, můžete kontaktovat přímo lektora v přiloženém PDF dokumentu, kde se i dozvíte jaké kroužky nabízíme, a kde se odehrávají. Informace ke kroužům ZDE

Když si děti Řídí své vzdělávání

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na přednášku s diskuzí: Když si děti řídí své vzdělávání aneb Demokratické školy v praxi, která se bude konat v úterý 15.10. od 17:00 s sále městské knihovny v Tišnově.  Více informací najdete v přiloženém letáku nebo ZDE Kapacita sálu je omezená, proto je třeba se dopředu přihlásit.Pokud víte o někom, koho zajímá téma sebeřízeného vzdělávání, prosíme o […]

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.