Aktuálně ze ZaHRAdy old

Jeden svět Tišnov-přerušeno

Více info o odložení festivalu se dotvíte na Facebook odkazu níže.  Škola ZaHRAda tento festival pořádá už čtvrtým rokem. Největší vzdělávací akce ve školách na Tišnovsku.

Info-Zájemci o přestup do Základní školy ZaHRAda

Vážení zájemci o přestup do Základní školy ZaHRAda. Již před časem jsme vás informovali o připravované infoschůzce a týdnech na zkoušku. Bohužel aktuální stav nedovoluje nic z toho podnikat. Jakmile bude zřejmé, kdy by tato mimořádná situace mohla skončit, budeme vás prostřednictvím webu informovat o dalším postupu. Abychom alespoň získali lepší přehled o zájemcích a […]

Přestupy do školy ZaHRAda

Přestupy do ZŠ ZaHRAda budou možné až k 1. září 2020. Pro další informace, prosím, sledujte naše webové stránky nebo školní facebook. V dubnu/květnu 2020 proběhne infoschůzka pro zájemce o přestup a následně týdny na zkoušku, na které připravíme přihlašovací formulář. Po absolvování takového týdne na zkoušku bude možné, jak pro zájemce, tak pro nás, se skutečně […]

Hledáme lektora na kroužek: Hra na kytaru

Hledáme lektora, který má zkušenosti s prací s dětmi a dokáže se podělit o radost ze hry na kytaru. Bižší informace na  info@skolazahrada.cz nebo na tel:  +420 603 179 039

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.