Hledáme průvodce!!!

 

Hledáme průvodce pro druhé trojročí (4. – 6. ročník), pro „Lísku“, na plný nebo částečný úvazek. 

Hledáme člověka s opravdovým zájmem o vzdělávání každého dítěte. Hledáme někoho, kdo se nebojí učit se společně s dětmi.

Pokud se s námi vydáte na tuto cestu, rádi vás podpoříme.

V ZaHRAdě, jako Montessori škole, najdete otevřené prostředí s věkově smíšenými třídami po trojročích a týmem průvodců nastavených na spolupráci. Protože budujeme i mezinárodní rozměr naší školy, setkáte se zde také s dobrovolníky z celé Evropy a budete mít možnost si svoje obzory rozšířit pomocí stáží na jiných školách v ČR i zahraničí.

Těšíme se, že budeme moci mezi sebou přivítat nového člověka, který bude pro nás, pro děti i pro celou školu inspirací a obohacením.

 

Strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem posílejte co nejdříve na info@skolazahrada.cz

 
Další informace můžete získat u Milana Růžičky, tel. : 603 179 039, milan.ruzicka@skolazahrada.cz
 
Nástup od ledna 2022
 

O škole

První žáky jsme v ZaHRAdě přivítali v září 2015. Na počátku školy stálo několik nadšených rodičů s touhou nabídnout dětem jinou možnost vzdělávání, než jakou tehdy poskytoval běžný systém. Naše škola postupně rostla, každým rokem byla bohatší o nové žáky a žákyně, nové průvodce a průvodkyně a nové nápady. 

V roce 2019 jsme zvolili Montessori pedagogiku jako způsob, kterým chceme dále vzkvétat a naplňovat úvodní motto školy – založit vzdělávání na tom, jak být zdravý a šťastný. 

 

Učíme se, jak být zdraví a šťastní

 Děti z „Lísky“ (druhé trojročí) a z Montessori školy Perlička připravily video „Líska hledá průvodce“ 

 100% dětská práce! 🙂 Moc jim děkujeme!