Plavání a lyže

Každý rok jezdí děti ze všech trojročí na školy v přírodě – zimní a letní. První trojročí (1-3) jezdí na plavání a druhé se třetím (4-9) na lyžák. Tedy pokud nám do toho nejsou vhozeny CoVidle 🧐 ale letos se nám to podařilo, po překonání počátečních zádrhelů jsme na místě moc si to všichni užíváme 🙂 , tedy alespoň my, plaváčci 🙂 na zprávy od sněhuláčků ještě čekáme 🙂 
 
Plavecká škola probíhá již tradičně v hotelu Bystré u Poličky, kde máme k dispozici celý prostor i s krásným, teplým bazénem čištěným solí, takže nepálí oči a vůbec je to paráda. Děti se pod profesionálním vedením plavecké školy Plaváček učí nejenom plavat, ale vodu si užívat, být v ní jako rybičky, čas je i na saunu a masáže vinnými BIO olejíčky ❤️ v bazénu jsou děti 2x denně. Mezi tím společně tvoříme, čteme, zpívame, hrajeme si, učíme se uvnitř i venku 😊🎉